tak trochu jiná zubní ordinace
 • MDDr. Kateřina Jechoux (roz. Dudová)
  "Jsem absolventka Lékařské fakulty v Hradci Králové (promoce 2009). Dosavadní praxi jsem získala v privátních centrech v Praze. V současné době se aktivně snažím o rozšíření své odbornosti praktického zubního lékaře na PZL – parodontolog. Svoje další postgraduální vzdělání můžu jednoduše shrnout do jedné věty, abych Vás nezatěžovala dlouhým nicneříkajícím seznamem. Pravidelně se několikrát ročně účastním různě zaměřených školení, abych Vám mohla nabízet péči podle nejnovějších a ověřených postupů včetně používání moderních materiálů a špičkových technologií."
  Veronika Králíková
 • Aňa Horká
  "Jsem nepostradatelná součást týmu, díky které jsou vaše telefonáty a emaily vyřízeny co nejrychleji a tak se může paní doktorka s Luckou věnovat pouze Vašemu ošetření."
  Karolína Vaculíková, Dis.
  "Jsem absolventka soukromé vyšší odborné školy pro dentální hygienistky v Praze. Svoji dosavadní praxi dentální hygienistky jsem získala na odborných stážích v Praze a v Uherském Brodě. Mým cílem je naučit Vás starat se o Vaše zuby správně a s láskou tak, aby byly zdravější a krásnější. A aby se tak pravidelná kontrola u paní doktorky pro Vás stala příjemnou návštěvou."
O nás